?

Log in

No account? Create an account
zig_master
Дуже влучний текст, "по роботі" (с) 
20th-Mar-2013 10:44 pm
Оригинал взят у atytarenko в Українське. Особливості національного політичного спорту
Чи може хтось назвати хоч одного нового, яскравого і талановитого політичного лідера в Україні, якого б самі ж українці не закидали брудом і не нищили, хоча б від 1991 року? Таких нема. Саме власними зусиллями політичне поле розчищено до стану, коли персоналії на кшалт Януковича можуть навіть розглядатись.При чому так було завжди. Нескінчена череда яскравих і багатообіцяючих політиків, що пішли "в нікуди", або навіть були знищені, тягнеться далеко за 1991 рік. Де яскраві і талановиті політики, що перемогли у Києві в 1989 році? Де харків"яни? Де дніпропетровці? Лишень подивіться на список опозиції у Раді 1990 року. Де ці люди, як можна було допустити, щоб все це було втрачено? Лише чути про Яворівського, та й те, щойно напишеш "Яворівський", як набігає череда "справжніх українців" з відрами вигаданого бруду. Та справа навіть не в них, а в тому, що не з'являється втроє більша череда дописувачів, що обстоюють елементарну справедливість. Ну і Гринів сидить у Раді тихо-тихо. Все.

Таке враження, що інстинкт нищення національної еліти просто вбудовано у менталітет української нації. Тому справи Тимошенко, Луценко, Іващенко, тощо - це цілком українське. Українським є не арешт, а тихе глибинне відчуття задоволення від того, що ту чи цю "вискочку" вкоротили. І не треба себе тішити казками про "нових лідерів" - та хто ж їх пропустить? Самі ж і втопимо, "как котят". Подивіться лишень на реакцію на справді успішні акції опозиції. 10000 в 300-тисячній Вінниці - це справді подія. І 10.000 у Львові при цій погоді - також, і 5000 у Закарпатті. Але нічого крім ідіотського гигикання, пояснень "що це все ще не те", "театральна постановка", тощо не чути ані від кого. Тому, доречі, абсолютно безбарвний і ні на що не придатний уряд Азарова у українців викликає сміх і відчуждення, але не обурення. Бо десь в глибині душі дуже приємно тішитись тим, які вони ідіоти, і який ти - розумний. Дарма що тобою розумним управляють ідіоти.

Між іншим якихось 23 роки тому обурена молодь йшла Хрещатиком під гаслом "Геть Масола й Кравчука". Хоча Азарову до Масола, як до неба рачки, а Януковича з Кравчуком навіть порівнювати соромно. Тобто за 23 роки щось таки змінилось. Тих, що обурюється стало менше. Їх завжди мало, але стало менше критичної маси. Це, доречі, цілком природньо. Справа в тому, що людина талановита і яскрава не буде боротись з агресивним ідіотом, для якого немає моральних бар"єрів. Талановитій людині завжди є куди піти, це ідіоту нема куди дітись. При чому ідіоти завжди збираються у зграї, а в Україні талант завжди б'ється один. І йдуть, залишаючи поле для того, що ми вже нині маємо.

І на останок: не робить помилок лише той, хто нічого не робить. Тому традиційний український спорт нищення демократичних сил бо чотири, вісім чи дванадцять років тому хтось щось не так сказав або зробив для нації є згубним.

І ще: коли я кажу Україна, я маю на увазі всю Україну, а не якусь її частину.
Comments 
28th-Mar-2013 11:16 am (UTC)
Випадково натрапив на вашу ЖЖшку, тепер буду читати. Українська політика не дуже мені цікава, а от етнографія, демографія, карти, карти, карти - саме те. Про румунів - так взагалі геніальні пости, я підозрював що неспроста у них на півночі топоніми українського (слов'янського) походження. Бажаю натхнення.
30th-Mar-2013 03:32 pm (UTC)
Щиро дякую.
На жаль, щось натхнення писати кудись дівається, і не в мене одного, судячи з ЖЖшечки. Але тема розвиватиметься - обіцяю
This page was loaded Jul 22nd 2019, 10:42 pm GMT.