?

Log in

No account? Create an account
zig_master
Пекло 
30th-Nov-2012 05:00 pm
Уявляю собі пекло так:
От, приміром, за якісь гріхи ти тарган. І тобі оце кудись треба, але тебе засмоктує пилосос - і летиш ти в трубу, оббиваючи собі голову, крила й кінцівки, і потрапляєш туди, де страшно гаряче, купа пилюки, побутового непотребу, темрява й твій же бридкий кал. Невгамовна сила тебе там викручує та мучає, але ти не гинеш - бо ти ж тарган, живучий, гад, та ще й керований колективним розумом, а отже - і Вищою Метою.
І ось пилосос неминуче вимикається і у тебе є вибір: здохнути від голоду, чого ти не вмієш, або вибиратися назад через трубу шукати їжу, або просто по справах. Але поза пилососом життя, виявляється, теж не фонтан - є тапок, є газета, є олівець "Машенька", зрештою, вигаданий хтивими масонами - і після задоволення твоїх тарганячих природніх потреб у тебе виникає запитання: а чи не повернутися оце в пилосос?
Ти, волелюбний тарган, за власною волею - у межах колективного розуму, звичайно - повертаєшся до цієї пекельної машини, бо, за великим рахунком, у цьому глобалізованому світі євроремонтів, тотального відеоспостереження та громадського контролю лише пилосос лишається затишним острівцем стабільності, де можна сховатися від негараздів та всіх ризиків попереднього життя. В пилососі негаразди теж є, але лише раз на тиждень - коли прибирання.
Щоб жити в пилососі треба вміти небагато: 1) жити серед пилу, непотребу та власного калу 2) терпіти пекельні муки 30хв раз на тиждень 3) не запалитися, коли повертаєшся до пилососа 4) знайти його, якщо його переставили за твоєї відсутності 5) зіграти дохляка, коли пилососа чиститимуть. А чиститимуть пилососа обов'язково. І викинуть тебе кудись у смітник, на волю, але там буде інше життя - тривожне й цікаве. Хоча... колективний розум може допомогти тобі повернутися ;-)
Отаке воно, пекло.
Без ніякого співчуття до тарганів. Бо ж за гріхи, зрештою, треба відповідати.
Comments 
(Deleted comment)
(Deleted comment)
30th-Nov-2012 08:56 pm (UTC)
Є гіпотеза, що вже вмирали і не раз.
Інакше не ставали б за гріхи тарганами. Чи одразу популяцією тарганів.
А за звершення - людьми. А за видатні звершення - видатними людьми.

Вищого розуму точно нема. Є колективний. Більш чи менш атрофований (у нас більш, ніж менш, у тарганів навпаки), може навіть підпорядкований особистому. А от у розуму може буди Вища Мета... а може і не бути - вона багато що може.
А ще є Вища Воля, і Їй завгодно, щоб ми тут оце вели такі приємні світські бесіди, а десь там у пилососах мучилися таргани. І при цьому всі жили своїм розумом... Ну, і трішки колективним.
7th-Dec-2012 10:18 pm (UTC)
блядське жж, яке мені в ленту через раз постачає дописи френдів.


Так от що, в хорошім пилососі досягається таке розрідження атиосфери, що таррганів просто розпирає з середини, та вони дохнуть нах..
8th-Feb-2013 09:52 am (UTC)
за пило(всмоктувач)сос - 5 бе!
This page was loaded Jul 22nd 2019, 11:00 pm GMT.