?

Log in

No account? Create an account
zig_master
Концепт від Фаїчки 
14th-Nov-2012 01:31 pm
Оригінал взятий у faina_kaplan в Совіетланд

Скажених комі можна монетізіровать.
Ізробить парк тіпа Діснейленда - Совіетланд, десь недалеко од Києва. Оно, може в Дніпроджержинську чи в Павлограді викупить невеличку хрущобу, зробить там квартіри, імітація під совєцкі: на кухні стіни до половини покрашені синьою або зеленою краскою, горить гола лампочка, мухи літають хай, холодільник пожовклий, погано закривається.
У ванні тоже соответствіно все в плєсіні і стіни масляной краской до половини пофарбовано. Половину квартир даже перероблять не нада буде, хіба шо прибрать календарі за 2012 рік.

Телевізор хай грає заблаговреміно скачану з ютуба програму "Время", концерт чи шо там, якето кіно. У спальні панцерні кроваті, подушки складені красіво горкою по три і накриті гіпюром. У залі тоже все як нада: стєнка лакова, хрусталь, коври. На першому поверсі - продуктовий магазін, на прилавку тіки кілька, бірьозовий сок і гори маргарина. (Но можна чергу, наприклад, по середам ізробить з драками і даже набить туристам морду.) Обовязково автомати з газводой, відділ "Сокі-води", торти-пірожнє, вот ето всьо.

Короче, туристи заходять в той будинок і там можна на время арендувать таку квартиру і забухать в ній. Квартіри тоже разні: такі шо більш характерні для членів партії, алкашів, робочих, інтелігенції - хай споживач вибира, де йому забухать. Аренда почасово. Вопще, вход в парк платний, а тоді ше за аренду квартири тоже платиш. Дорого. Концєрва, водка, "Золотая осінь" - все це можна преобрести в магазіні на першому поверсі. Но нада постоять в черзі. Отой поїзд Хундай, шо на ньому ніхто не їзде, можна запустить прямиком в Совєтланд і він себе окупе за 2  роки, віриш? Буде людей з Києва возить у цей тематичний парк. Бо в Кийові там йобнутих найбільше. Бо в нас у провінції у намаханих комі нема компютерів, тому їх існування незамєтне. Та і грошей в них мало, тому вони собі не зможуть позволить цю мічту.

Кстаті, туристи должні передіватись перед входом у фуфайку чи спецовку, коричньове пальто з цигейковим воротніком, шоб все було душевно і нічого не портило атмосферу. Інтрига тоже должна буть: якшо ти хочеш вийти з парка, то докажи, шо ти турист, а не резидент. (Резидентам платиться зарплата, но вони можуть їі витрачать тіки в Совєтланді.) Резиденти з парку не випускаються, інакше вони переривають контракт і в них вищітується зарплата і штраф.

Кстаті, є ж багато запустілих будинків на сході коло шахт, там можна ізробить таке.
Ну як?
 </a>

This page was loaded Jul 22nd 2019, 10:53 pm GMT.